Idealne lokale ślubne w Rzeszowie

Zajmuję się organizacją ślubów. Pomysł na taką ścieżkę zawodową przyszedł mi do głowy już w liceum. Bardzo lubię swoją pracę i mam wielu klientów. Daję ogłoszenie w internecie, ale mam również sporo klientów z polecenia. Cieszę się, że mogę pomóc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenie. Wielu klientów mówi mi, że dzięki mojej pomocy nie stresują się tak bardzo tym wydarzeniem. Mogą podejść do niego z większym spokojem.

Rzeszów miejscem ze świetnymi lokalami na wesele

lokal na ślub w RzeszowiePracuję w południowej Polsce. Jestem mobilna, mogę dojechać wszędzie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Głownie jednak organizuję śluby w Krakowie, Rzeszowie i pobliskich okolicach. Współpracuję z niektórymi lokalami. Polecam je swoim klientom. Wiem po prostu, że w danym miejscu jest dobre jedzenie, świetna atmosfera i wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jeśli chodzi o lokal na ślub w Rzeszowie mam jeden ulubiony. Sama chciałabym urządzić w nim swoje wesele. Mają zróżnicowane, smaczne menu, w którym  znajdziemy sezonowe produkty. Opłata korkowa jaką pobierają jest niewielka. Cena może nie jest najniższa, ale jest w nią wliczony również tort weselny i przybranie sali. Torty są w wielu smakach do wyboru. Zawsze udaję się z parą młodą na degustację. Prym wiedzie tort o smaku orzechowym lub śmietankowy z owocami. Miejsce leży na obrzeżach miasta, można więc odpocząć od zgiełku miasta. Wieczorem organizują pokaz fajerwerków dla pary młodej. Jest bardzo efektowny. Goście są nim zachwyceni. Kilka razy organizowałam w tym miejscu ślub w plenerze. Pracownicy restauracji zawsze przygotowują wszystko na taką uroczystość z wielką dbałością. Lokal oferuje również zniżki dla dzieci do lat sześciu i dwunastu. Jest bardzo popularny wśród przyszłych małżeństw. Na szczęście, dzięki dłuższej współpracy z tym miejscem, zawsze znajdą się dla mnie wolne terminy. Nie miałam nigdy skarg jeśli chodzi o jakość organizacji przyjęcia weselnego w tej restauracji. Współpracuję z nią już od pięciu lat.

Ku mojemu zaskoczeniu wiele par zaprasza mnie na przyjęcie weselne. Są bardzo wdzięczni za pomoc i proponują mi wzięcie udziału we wspólnej zabawie. Mam wiele miłych wspomnień z tym związanych. Na ostatnim przyjęciu złapałam nawet kwiaty panny młodej. Mój partner żartuje, że teraz chyba pora na nas. Nie wiem czy przy organizacji swojego ślubu nie będę się stresować. Mam nadzieję, że doświadczenie zebrane przez te kilka lat pozwoli mi podejść do tego na spokojnie. Jakby to wyglądało, jeśli ja konsultantka ślubna, będę potrzebować pomocy przy organizacji swojego ślubu.

Posted by Henryk Duda